ActiveBanner
budowa sieci wodnych

Sieci wodociągowe i kanalizacja sanitarna

Sieci wodociągowe i kanalizacja sanitarna to nieodłączne elementy wszystkich gospodarstw domowych, a także budynków publicznych i firm. Woda jest niezbędna do celów higienicznych, do konsumpcji, a także do realizacji procesów przemysłowych. Zarówno jej doprowadzenie, jak i odprowadzanie ścieków wymagają wykonania odpowiedniego rurociągu. Do jego ułożenia konieczne są wykopy oraz prace ziemne, które przygotowują do budowy studzienek i kolektorów. Dzięki nim zarówno kanalizacja sanitarna deszczowa, jak i sieci wodociągowe funkcjonują wydajnie i bezawaryjnie.

 

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne, hydrauliczne oraz instalacyjne na terenie Ełku i okolic. Mamy odpowiedni sprzęt zmechanizowany, który pozwala nam wykonywać wszystkie niezbędne roboty drogowe. Nasi operatorzy koparek to pracownicy z dużym doświadczeniem i znajomością technik prowadzenia bezpiecznych wykopów.

 

Kanalizacja sanitarna dla klientów prywatnych i firm

Sieci sanitarne, do których zaliczają się sieci wodociągowe i kanalizacja sanitarna, realizujemy zarówno dla potrzeb budownictwa jednorodzinnego, jak również dla firm i instytucji. Jedną z realizowanych przez nas usług jest również kanalizacja deszczowa, przystosowana do odprowadzania nadmiaru opadów. Jesteśmy legalnie działającą firmą z doświadczeniem na rynku. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, solidne wykonanie oraz gwarancję na wykonane usługi. Działamy na terenie całego kraju. W szczególności zapraszamy Klientów z miejscowości: Ełk, Szczytno, Olsztyn, Mrągowo, Suwałki, Grajewo, Białystok, Biskupiec, Olecko i innych, również w woj. mazowieckim.

 

Możemy pochwalić się wieloma realizacjami jako firma wykonawcza oraz jako podwykonawca zleceń.

INSTALACJE WODNO-KANALIZACYJNE montaż szamba budowa szamba rura kanalizacyjna budowa kanalizacji rura kanalizacyjna kopanie szamba WODNO-KANALIZACYJNE INSTALACJE Rury do szamba
Fachowość
Doświadczenie
Terminowość
Długi okres działania firmy pozwolił na dobór doświadczonej kadry kierowniczej z odpowiednimi uprawnieniami oraz wykwalifikowanych pracowników fizycznych. To oni gwarantują dobrą jakość wykonanych robót oraz terminowość realizacji zamówień. Oferujemy usługi w zakresie kompleksowego wykonawstwa prac takich jak: sieci sanitarne, wodno-kanalizacyjne, kanalizacja deszczowa oraz zewnętrzne roboty ziemne. Działamy głównie w obszarze miejscowości: Białystok, Biskupiec, Ełk, Grajewo, Mrągowo, Olecko, Olsztyn, Suwałki, Szczytno. Usługami obejmujemy też całe województwo mazowieckie oraz w pozostałe rejony kraju.
prosystemi19-300 Ełk, ul. Suwalska 84/501      NIP: 847-135-78-23      REGON: 510944947
Polityka prywatności